MR28_2026-Údržba zeleně v ČRo Praha - Vinohrady
ČESKÝ ROZHLAS

Informace

Název veřejné zakázky
MR28_2026-Údržba zeleně v ČRo Praha - Vinohrady
Identifikátor veřejné zakázky
P26V00000051
Evidenční číslo VZ
MR28_2026
NIPEZ ID
-
Hlavní CPV kód
77300000-3 - Zahradnické služby
Stav zakázky
Neukončená
Druh veřejné zakázky
Služby
Datum zveřejnění na profilu zadavatele
31.08.2026 10:49:45
Lhůta pro podání nabídek
10.09.2026 10:00:00
Stručný popis předmětu
Údržba zeleně na střešní zahradě, údržba zeleně na venkovních terasách, péče o interiérové rostliny v budově
Druh zadávacího řízení
Zakázka malého rozsahu
Režim VZ dle předpokládané hodnoty
VZ malého rozsahu
Předpokládaná hodnota VZ
800 000.00 ,- Kč
Adresa kontaktního místa
Český rozhlas
Vinohradská 12
120 99, Praha 2
Česká republika

Mgr. Kateřina Stantić
katerina.stantic@rozhlas.cz
+420 720832373
Způsob podání nabídky
Pouze elektronicky
Místo podání nabídky
https://josephine.proebiz.com/cs/tender/81221/summary
Kontaktní údaje
Český rozhlas
Vinohradská 12
120 99, Praha 2
Česká republika

Mgr. Kateřina Stantić
katerina.stantic@rozhlas.cz
+420 720832373
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části
Ne
Jedná se o rámcovou dohodu
Ano
Jedná se o zavedení DNS
Ne
Jedná se o centralizované zadávání
Ne
Seznam pověřených zadavatelů
-
Datum uzavření smlouvy VZ
-
Datum zrušení VZ
-

Zadavatel

Název zadavatele
ČESKÝ ROZHLAS
IČO
45245053
DIČ
CZ45245053
Poštovní adresa
Vinohradská 1409/12
120 00, Praha
Česká republika
Číslo účtu
1001040797/5500
ID profilu zadavatele
Z2023-028368
Profil zadavatele
https://profily.proebiz.com/profile/45245053

Dokumenty

Zadávací dokumentace nebo soutěžní podmínky soutěže o návrh


Název dokumentu Popis Velikost Datum zveřejnění
výzva k podání nabídky včetně příloh 2.30 MB 31.08.2026 10:49:45


Seznam účastníků

Obchodní název IČO Status účastníka Stát Sdružením dodavatelů Cena
Žádná data

Specifikace vybraného dodavatele

Obchodní název IČO Období plnění Celková cena dle smlouvy Skutečně uhrazená cena
Žádná data