ZPRACOVÁNÍ PROJEKTOVE DOKUMENTACE – OBYTNÁ ULICE SADOVÁ
Město Hodonín

Informace

Název veřejné zakázky
ZPRACOVÁNÍ PROJEKTOVE DOKUMENTACE – OBYTNÁ ULICE SADOVÁ
Identifikátor veřejné zakázky
P26V00000044
Evidenční číslo VZ
180/ID81409
NIPEZ ID
-
Hlavní CPV kód
71000000-8 - Architektonické, stavební, technické a inspekční služby
Stav zakázky
Neukončená
Druh veřejné zakázky
Služby
Datum zveřejnění na profilu zadavatele
03.09.2026 08:09:48
Lhůta pro podání nabídek
23.09.2026 13:00:00
Stručný popis předmětu
Zpracování projektové dokumentace pro úpravu veřejného prostranství a uličního prostoru ulice Sadová v Hodoníně, včetně souvisejících průzkumů, projednání a koordinace, dokumentace pro povolení záměru, dokumentace pro provedení stavby a výkonu autorského dozoru při realizaci stavby.
Druh zadávacího řízení
Zjednodušené podlimitní řízení
Režim VZ dle předpokládané hodnoty
Podlimitní
Adresa kontaktního místa
Město Hodonín
Masarykovo náměstí 53/1
695 35, Hodonín
Česká republika

MgA. Petr Drábek
drabek.petr@muhodonin.cz
+420 518316338
Způsob podání nabídky
Pouze elektronicky
Místo podání nabídky
https://josephine.proebiz.com/cs/tender/81409/summary
Kontaktní údaje
Město Hodonín
Masarykovo náměstí 53/1
695 35, Hodonín
Česká republika

MgA. Petr Drábek
drabek.petr@muhodonin.cz
+420 518316338
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části
Ne
Jedná se o rámcovou dohodu
Ne
Jedná se o zavedení DNS
Ne
Jedná se o centralizované zadávání
Ne
Seznam pověřených zadavatelů
-
Datum uzavření smlouvy VZ
-
Datum zrušení VZ
-

Zadavatel

Název zadavatele
Město Hodonín
IČO
00284891
DIČ
CZ699001303
Poštovní adresa
Masarykovo nám. 53/1
695 01, Hodonín
Česká republika
Číslo účtu
424671 / 0100
ID profilu zadavatele
Z2018-029777
Profil zadavatele
https://profily.proebiz.com/profile/00284891

Dokumenty

Výzva k podání nabídek ve zjednodušeném podlimitním řízení (Zadávací dokumentace)


Název dokumentu Popis Velikost Datum zveřejnění
ZADÁVACÍ PODMÍNKY_ZPRACOVÁNÍ PD – OBYTNÁ ULICE SADOVÁ 331.22 KB 03.09.2026 08:09:48
Příloha č. 1_ZADÁNÍ 1.61 MB 03.09.2026 08:09:48
Příloha č. 2_SMLOUVA 71.92 KB 03.09.2026 08:09:48
Příloha č. 3_FORMULÁŘ NABÍDKY 46.78 KB 03.09.2026 08:09:48
Příloha č. 4_VZOR PROTFOLIA 474.43 KB 03.09.2026 08:09:48
Příloha č. 5_Požadavky na elektronickou komunikaci 164.25 KB 03.09.2026 08:09:48


Seznam účastníků

Obchodní název IČO Status účastníka Stát Sdružením dodavatelů Cena
Žádná data

Specifikace vybraného dodavatele

Obchodní název IČO Období plnění Celková cena dle smlouvy Skutečně uhrazená cena
Žádná data