| Název dokumentu | Popis | Velikost | Datum zveřejnění |
|---|---|---|---|
| Výzva k podání nabídek | 1.01 MB | 20.07.2026 13:46:54 | |
| Příloha č. 1 Formulář zakázky | 40.54 KB | 20.07.2026 13:46:54 | |
| Příloha č. 2 Projektová dokumentace | 33.43 MB | 20.07.2026 13:46:54 | |
| Příloha č. 3 Soupis prací | 123.59 KB | 20.07.2026 13:46:54 | |
| Příloha č. 3 Následná péče | 18.94 KB | 20.07.2026 13:46:54 | |
| Příloha č. 4 Smlouva o dílo | 84.04 KB | 20.07.2026 13:46:54 |
| Název dokumentu | Popis | Velikost | Datum zveřejnění |
|---|---|---|---|
| Vysvětlení ZD č.1 | 265.32 KB | 24.07.2026 08:00:18 | |
| Vysvětlení ZD č.1 - P3_Následná péče v2 | 19.45 KB | 24.07.2026 08:01:12 |
| Obchodní název | IČO | Status účastníka | Stát | Sdružením dodavatelů | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
| A+K úpravy zeleně s r.o. | 06903606 | Zařazen | Česká republika | Ne |
1 800 325,00 bez DPH - s DPH |
| ZÁBOJNÍK-contractors, s.r.o. | 26258692 | Zařazen | Česká republika | Ne |
2 183 798,68 bez DPH - s DPH |
| KRAJINNÁ ZELEŇ s.r.o. | 08342202 | Zařazen | Česká republika | Ne |
2 597 196,53 bez DPH - s DPH |
| Obchodní název | IČO | Období plnění | Celková cena dle smlouvy | Skutečně uhrazená cena |
|---|---|---|---|---|
| A+K úpravy zeleně s r.o. | 06903606 |