OPRAVY A ÚDRŽBA NEMOVITOSTÍ A MAJETKU MĚSTA HODONÍN – STAVEBNÍ A MONTÁŽNÍ PRÁCE
Město Hodonín

Informace

Název veřejné zakázky
OPRAVY A ÚDRŽBA NEMOVITOSTÍ A MAJETKU MĚSTA HODONÍN – STAVEBNÍ A MONTÁŽNÍ PRÁCE
Identifikátor veřejné zakázky
P26V00000045
Evidenční číslo VZ
160/ID81448
NIPEZ ID
-
Hlavní CPV kód
45000000-7 - Stavební práce
Stav zakázky
Neukončená
Druh veřejné zakázky
Stavební práce
Datum zveřejnění na profilu zadavatele
03.09.2026 11:33:59
Lhůta pro podání nabídek
30.09.2026 13:00:00
Stručný popis předmětu
Předmětem veřejné zakázky je provádění stavebních, montážních a souvisejících prací na nemovitostech a majetku města Hodonína, zejména v oblasti hlavní a přidružené stavební výroby (HSV a PSV), včetně údržby, oprav, rekonstrukcí, modernizací a úprav bytových a nebytových prostor. Předmětem plnění mohou být jak komplexní stavební práce, tak jednotlivé dílčí práce a činnosti související s údržbou a opravami nemovitostí a majetku města Hodonína.
Druh zadávacího řízení
Zjednodušené podlimitní řízení
Režim VZ dle předpokládané hodnoty
Podlimitní
Předpokládaná hodnota VZ
45 000 000.00 ,- Kč
Adresa kontaktního místa
Město Hodonín
Masarykovo náměstí 53/1
695 35, Hodonín
Česká republika

MgA. Petr Drábek
drabek.petr@muhodonin.cz
+420 518316338
Způsob podání nabídky
Pouze elektronicky
Místo podání nabídky
https://josephine.proebiz.com/cs/tender/81448/summary
Kontaktní údaje
Město Hodonín
Masarykovo náměstí 53/1
695 35, Hodonín
Česká republika

MgA. Petr Drábek
drabek.petr@muhodonin.cz
+420 518316338
Jedná se o veřejnou zakázku dělenou na části
Ne
Jedná se o rámcovou dohodu
Ne
Jedná se o zavedení DNS
Ne
Jedná se o centralizované zadávání
Ne
Seznam pověřených zadavatelů
-
Datum uzavření smlouvy VZ
-
Datum zrušení VZ
-

Zadavatel

Název zadavatele
Město Hodonín
IČO
00284891
DIČ
CZ699001303
Poštovní adresa
Masarykovo nám. 53/1
695 01, Hodonín
Česká republika
Číslo účtu
424671 / 0100
ID profilu zadavatele
Z2018-029777
Profil zadavatele
https://profily.proebiz.com/profile/00284891

Dokumenty

Výzva k podání nabídek ve zjednodušeném podlimitním řízení (Zadávací dokumentace)


Název dokumentu Popis Velikost Datum zveřejnění
VÝZVA K ÚČASTI_OPRAVY A ÚDRŽBA – STAVEBNÍ A MONTÁŽNÍ PRÁCE 258.59 KB 03.09.2026 11:33:59
ZADÁVACÍ PODMÍNKY_OPRAVY A ÚDRŽBA – STAVEBNÍ A MONTÁŽNÍ PRÁCE 335.88 KB 03.09.2026 11:33:59
Příloha č. 1_RÁMCOVÁ SMLOUVA 59.58 KB 03.09.2026 11:33:59
Příloha č. 2_FORMULÁŘ NABÍDKY 45.06 KB 03.09.2026 11:33:59
Příloha č. 3_KRYCÍ LIST 18.40 KB 03.09.2026 11:33:59
Příloha č. 4_Seznam budov v majetku města_Příloha č. 1 smlouvy 32.03 KB 03.09.2026 11:33:59
Příloha č. 5_Požadavky na elektronickou komunikaci 164.27 KB 03.09.2026 11:33:59
Příloha č. 6_Seznam kontaktů zhotovitele_Příloha č. 2 smlouvy 20.22 KB 03.09.2026 11:33:59


Seznam účastníků

Obchodní název IČO Status účastníka Stát Sdružením dodavatelů Cena
Žádná data

Specifikace vybraného dodavatele

Obchodní název IČO Období plnění Celková cena dle smlouvy Skutečně uhrazená cena
Žádná data